Internet

Projekt pod nazwą dostęp do Internetu w oparciu o budowę

Infrastruktury światłowodowej, zakłada podłączenie Kilkuset mieszkańców do Internetu poprzez wybudowanie nowoczesnej sieci światłowodowej umożliwiającej świadczenie usług internetowych o przepustowości na najwyższym poziomie.

Inwestorem projektu jest firma Art-Media

OBSZAR REALIZACJI PROJEKTU

Projekt realizowany jest na terenie wskazanych lokalizacji.

Ponadto w ramach projektu zostanie wybudowany również łącznik pomiędzy serwerowniami i punktami styku z innymi operatorami

WARUNKI UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Do udziału w projekcie mogą zgłaszać się wszyscy mieszkańcy znajdujący się w zasięgu sieci. Warunkiem podłączenia do sieci światłowodowej jest podpisanie umowy na co najmniej podstawowy dostęp do Internetu na ustalony okres. W takiej sytuacji koszt budowy przyłącza pokrywamy w większości ramach projektu ze środków środków własnych Inwestora.

ZALETY

Każdemu, kto weźmie udział zostanie wybudowane łącze oraz uruchomiona zostanie podstawowa usługa dostępu do Internetu, z której będzie mógł korzystał przez cały okres trwania umowy.

TANI I NIEZAWODNY INTERNET

NISKIE KOSZTY

MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA PRĘDKOŚCI

PRZYŁĄCZE ŚWIATŁOWODOWE W TECHNOLOGII FTTH

USŁUGA NA WYSOKIM POZIOMIE

KOSZTY

Przyłączenie do sieci światłowodowej wiąże się z koniecznością podpisania umowy na podstawowy dostęp do Internetu, a co za tym idzie. opłacaniem miesięcznego abonamentu. Przy umowie na 24 miesiące miesięczny abonament podstawowego dostępu do internetu wynosi zaledwie 35 zł Istnieje również możliwość skorzystania z Szybszego Internetu. wiąże się to z większym abonamentem miesięcznym.

CO ZYSKUJĘ?

Mieszkaniec, który zdecyduje się skorzystać z Internetu za co najmniej 35 zł miesięcznie będzie miał wybudowane przyłącze światłowodowe w swoim domu.

Koszt wybudowania takiego przyłącza poza projektem wynosi nawet Do 5000 zł. Istnieje również możliwość zwiększenia przepustowości w czasie trwania umowy będzie to skutkowało odpowiednim zwiększeniem abonamentu miesięcznego oraz wydłużeniem czasu trwania umowy.

PODPISANIE UMOWY A OPŁATY

Umowy na wykonanie przyłącza oraz świadczenia usługi dostępu do Internetu podpisywane będą sukcesywnie Jednak uruchomienie sieci planowane będzie zgodnie z harmonogramem.

W związku z tym każdy kto podpisze umowę będzie ponosił, opłaty dopiero w momencie. gdy w jego lokalu będzie uruchomiona usługa.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

JAKI JEST KOSZT WYBUDOWANIA PRZYŁĄCZA ŚWIATŁOWODOWEGO W RAMACH PROJEKTU ?

Jeśli mieszkaniec podpisze umowę świadczenia dostępu do Internetu np. Internet Podstawowy za 35 zł miesięcznie na 24 miesiące to przyłącze zostanie wybudowane w ramach projektu za jedyne 60 zł

 

CO BĘDZIE JEŚLI TERAZ ODMÓWIĘ A ZA JAKIŚ CZAS ZECHCE PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ?

W takiej sytuacji mieszkaniec będzie musiał sam pokryć koszt przyłączenia który wynosi. w zależności od lokalizacji nawet do 5000 zł

 

Z JAKICH USŁUG BĘDĘ MÓGŁ KORZYSTAĆ ?

W momencie uruchomienia sieci światłowodowej dostępny będzie dostęp do Internetu, oraz cyfrowej telefonii. Jednak w późniejszym czasie planujemy rozszerzyć ofertę o telewizje.

 

CZY PO PODPISANIU UMOWY OD RAZU BĘDĘ MUSIAŁ/ MUSIAŁA PŁACIĆ ABONAMENT MIESIĘCZNY?

Nie. Abonament naliczany będzie w chwili, gdy dostępna będzie usługa w lokalu Abonenta Do tego czasu nie będzie żadnych opłat.

 

CZY BĘDĘ MÓGŁ/MOGŁA ZMIENIĆ PAKIET NA INNY W TRAKCIE TRWANIA UMOWY?

Tak. Bezpłatnie w Czasie trwania umowy będzie można zmienić pakiet na wyższy i zmieni się wtedy odpowiednio wysokość abonamentu oraz odnowiony zostanie okres, na jaki zawarta została umowa.

 

WE WYNOSI OPŁATA AKTYWACYJNA?

Opata aktywacyjna dla uczestników projektu wynosi 9,99 zł I doliczana jest do pierwszej faktury abonamentowej.

 

CZY MOCE ZAPŁACIĆ ZA INTERNET BEZPOŚREDNIO PRZEDSTAWICIELOWI FIRMY?

Nie. Przedstawiciel firmy Art-Media nie jest uprawniony do pobierania jakichkolwiek opłat, Opłaty należy uiścić w momencie uruchomienia usługi w wysokości zgodnej z wystawionym rachunkiem.

Art-Media

ul. Ogrody 8

32-050 Skawina

 

Art-Media. jest firmą telekomunikacyjną zajmującą się świadczeniem usług dostęp Internetu i telewizji w technologii światłowodowej. Zaliczana jest do grupy najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, które wprowadzają najnowocześniejsze technologie w zakresie dostępu do Internetu i Telewizji Firma Art-Media. ma bogate doświadczenie w realizacji kompletnych sieci teleinformatycznych jak również w ich eksploatacji i świadczeniu usług internetowych klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym.

MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 603-951-100, 666-100-220 oraz 12 291 02 98

ZACHĘCAMY DO

SKORZYSTANIA Z NASZEJ

CENNIK PROMOCYJNY

Przy umowie na 12 MIESIĘCY – Aktywacja usługi 9,99 zł

PAKIET PRZEPUSTOWOŚĆ ABONAMENT
12 m-cy 24 m-ce
INTERNET 16 16 Mbps / 2 Mbps 45,00 zł 35,00 zł
INTERNET 40 40 Mbps / 4 Mbps 60,00 zł 50,00 zł
INTERNET 80 80 Mbps / 8 Mbps 65,00 zł 55,00 zł
INTERNET 150 150 Mbps / 15 Mbps 85,00 zł 75,00 zł
INTERNET 300 300 Mbps / 30 Mbps 105,00 zł 95,00 zł

Telewizja Kablowa – 35 zł – miesięcznie, przy usłudze internetowej 30 zł – miesięcznie

(oferta w wybranych lokalizacjach)

Aktywacja usługi jedyne 9,99 zł

Radio
15mbps 55,00 zł
25mbps 70,00 zł
35mbps 85,00 zł

TVK – z internetem 30,00 zł, bez internetu 36,00 zł

 

WSZYSTKIE CENY SA CENAMI BRUTTO I ZAWIERAJĄ OPCJĘ FAKTURY ELEKTRONICZNEJ.

W PRZYPADKU REZYGNACJI Z FAKTURY ELEKTRONICZNEJ WYSOKOŚĆ ABONAMENTU ZOSTANIE ZWIĘKSZONA 5 ZŁ.

Profesjonalne

wsparcie techniczne

zadzwoń

12-291-02-98
603-951-100

lub napisz