Internet

Usługi dostępu do internetu oparte na światłowodzie...

Zobacz szeroką ofertę nowej generacji usług dostępu do szybkiego internetu dla każdego.

Telewizja

Najnowocześniejsza telewizja oparta na łączach kablowych, odkryj możliwość w pełni cyfrowej interaktywnej telewizji HD...

 

Telefon

Telefonia stacjonarna wysokiej jakości HD. Doskonała jakość dźwięku za pomocą dwukrotnie szerszej częstotliwości przesyłania dźwięku.

Witamy na Osiedlowa.net

Art-Media- zajmuje się profesjonalnymi usługami dla telekomunikacji, realizujemy obecnie zaawansowane inwestycje w zakresie usług dostępu do sieci światłowodowej.

 

Nasza oferta skierowana do wszystkich i zadowoli najbardziej wymagających klientów. Dostarczamy łącza drogą światłowodową a także dedykowanymi radioliniami, dowolną zamówioną przepustowość. Łączymy oddziały firm, dostarczamy konkurencyjne usługi telefonii. I zapewniamy przy tym wysoką jakość obsługi oraz szybką reakcję na zgłaszane problemy..

 

Zaliczani jesteśmy do grupy najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, które wprowadzają najnowocześniejsze technologie w zakresie dostępu do Internetu i Telewizji i transmisji danych.

 

Firma Art-Media. ma bogate doświadczenie w realizacji kompletnych sieci teleinformatycznych jak również w ich eksploatacji i świadczeniu usług internetowych klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym.

MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 603-951-100, 666-100-220 oraz 12 291 02 98

 

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

Profesjonalne

wsparcie techniczne

zadzwoń

12-291-02-98
603-951-100

lub napisz

O nas

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązanią technologicznym, często zadajemy sobie pytanie co i w jaki sposób zrobić by wszystko skutecznie potrafiło ze sobą współpracować i efektywnie działać.

Art-Media jako zespół zgranych ludzi i fachowo wyszkolonych w zakresie nowych technologii potrafi dobrać i zapewnić funkcjonalność i skuteczność działania instalowanych rozwiązań.

Chodzi tu zarówno o rozwiązania w zakresie przesyłu i dystrybucji sygnałów jak i urządzeń do ich odbioru. Zajmujemy się analizą i zagadnieniem wszelkiego rodzaju sygnałów od kilkunastu lat. Potrafimy je doskonale przesyłać, wysyłać, transmitować i odbierać Praktycznie w każdej postaci.

Stąd tez powstał pomysł świadczenia usług polegających na przesyle sygnałów, różnego rodzaju dla klienta końcowego.

ajmujemy się świadczeniem usług dostępu do globalnej sieci internet jak i również dostępu do telewizji kablowej w postaci analogowej i cyfrowej. Pracujemy już od kilkunastu miesięcy nad dystrybucją sygnałów TV w systemie IPTV.

Nasze usługi są świadczone w oparciu o własną infrastrukturę światłowodową, kablową jak i radiową. Opieramy się także o infrastrukturę takich podmiotów jak TKT. Nasza infrastruktura składa się z rozległej na terenie miasta sieci światłowodowej o przepustowości ponad 100 Gbps i sieci miedzianej o przepustowości od100 Mbps do1Gbps.

Nasza infrastruktura radiowa to liczne radiolinie i węzły, które pracują w najnowocześniejszej technologii MIMO a przepustowości dochodzą do 1Gbps.

Dlaczego my

W chwili wdrażania telewizji cyfrowej w kraju jako Jedyni potrafiliśmy udostępnić w naszej sieci kablowej, sygnał telewizji cyfrowej DVB-T bez żadnych dodatkowych opłat.

Jako nieliczni potrafiliśmy odebrać multicast DVB-T z nadajnika znajdującego się ponad 120 Km od naszego centrum nadawczego oraz multicast z nadajników Czeskich znajdujących się ponad 200 Km.